विश्वकप छनोटका लागि अभ्यास खेलमा स्कटल्यान्डसँग नेपाल पराजितकाठमाडौं । एकदिवसीय विश्वकप छनोटका लागि दक्षिण अफ्रिकामा अभ्यासरत नेपाली क्रिकेट टिम स्कटल्यान्डसँग ७ विकेटले पराजित भएको छ । बिहीबार दक्षिण अफ्रिकाको टक्स ओभलमा सम्पन्न खेलमा नेपालले प्रस्तुत गरेको १३६ रनको लक्ष्य स्कटल्यान्डले २९ ओभरमा तीन विकेट गुमाएर भेटायो । स्कटल्यान्डको जितमा ब्रान्डन म्याकमुलमले अविजित ५९ रन बनाए ।

यस्तै, रिची बेरिङ्टनले ४१ रन बनाए । ३३–३ को अवस्थाबाट यी दुईले १०३ रनको साझेदारी गर्दै स्कटल्यान्डको जित निश्चित गरे । नेपालका गुल्सन झाले दुई विकेट लिएका थिए ।


त्यसअघि टस हारेपछि ब्याटिङमा आएको नेपाल २८.५ ओभरमा १३५ रन बनाएर अलआउट भएको थियो । नेपाली टिमको कुशल मल्लले ३७ रन बनाए । आसिफ शेखले २८, कुशल भुर्तेलले १६ रन र दीपेन्द्र सिंह ऐरीले १३ रन बनाए । यस्तै, भीम सार्की आठ, ज्ञानेन्द्र मल्लले सात रन जोड्दा आरिफ शेख र गुल्सन झाले समान पाँच रन थपे ।